| anonim_4396 a întrebat:

CIao TPU, am fost combinata cu un tip timp de un an jumate. In urma cu 2 saptamani ne-am despartit, din cauza unei discutii aprinse. Parintii mei nu il accepta nici in ruptul capului. In urma cu o saptamana el m-a cautat si mi-a zis ca sunt viata lui, dar ca nu mai avem ce discuta pana nu implinesc 18 ani( adica peste 8 luni). Ieri un amic de-a lui mi-a zis ca m-a uitat si ca o sa se casatoreasca in curand. EL mi-a zis acelasi lucru, s-a impacat cu tipa aia imediat ce ne-am desp. A mai fost impreuna cu aia timp de o luna din interes. Acuma cica se insoara cu ea. NOi nu mai vb deloc. Azi m-a vazut cu un alt tip, s-a uitat insistent, nici macar nu m-a salutat. Voi ce credeti?

2 răspunsuri:
| Nextone a răspuns:

Eu cred ca vrea sa te scoata de tot din viata lui si sa rupa orice legatura cu tine.Ar fi bine sa iti vezi de viata ta si sa iti aduci aminte doar de clipele frumoase petrecute impreuna.Bafta!

| foxi a răspuns:

Lasa-l in pace! Nu-i al tau!