| mihail2003 a întrebat:

Cind vine vorba cu aspect fizic la baietii, ce inseamna pentru o fata?

7 răspunsuri:
| Plato a răspuns:

O doamna, in adevaratul sens al cuvantului, cu principii si respect de sine, nu este interesata de aspectul fizic sau alte lucruri strict materiale.
De fizic sunt interesate fetitele naive, curbele, virajele, usuraticele, fara respect de sine, fara demnitate, fiinte care vor ajunge obiecte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa aibe jeg sub unghii si sa-i putã gura a mici sau ceapa.

| Șurubelniță a răspuns:

Totul, dacă ești urât nu o să te bage-n seamă superficialele și cele mai puțin dotate din punct de vedere intelectual.

| mgtow a răspuns (pentru Șurubelniță):

Si daca arati bine tot nu iese nimic, eu cred ca atunci cand le arunci cateva sute de € in fata si te urci intr-un audi sau bmw din 2015 vin ca niste catei dupa tine indiferent de frumos sau urat cum ai fi. Sant niste scarbe

| Șurubelniță a răspuns (pentru mgtow):

Depinde de vârsta domnișoarei, în general o fată sau o domnișoară caută siguranța materială sau doar să profite de pe urma ta. Ori unii dacă vor să devină bancomatul respectivelor atunci e strict problema lor.

| AlexandruInu a răspuns:

Pentru o fata, sau mai bine zis o femeie adevarata, in primul rand, caracterul, mentalitatea. Sa ai putin din fiecare, sa ai umor sa tii la glume, sa te duca, capul, sa fii pe pamant, sa stii sa íi oferi un sfat la greu, cultura generala. Acum partea fizica ar fi un + sa fii mai inalt decat partenera sa íi oferi o oarecare siguranta. Putina definire nu strica

| Alxblx a răspuns:

Pai oricărei fete îi plac băieți mai înalți decât ele, amuzanti, o frizura care coincide cu fața, și cei cu încredere pe sine