| anonim_4396 a întrebat:

Cine are chef de sex si are web si microfon eventual sunt disponibila si pentru. fete si pentru. baieti id: monica.pavel96

7 răspunsuri:
| Psihoyounger a răspuns:

Uite, să-ţi dau un sfat: intră pe nea Google, el e bătrân şi ştie multe. Caută acolo nişte site-uri de matrimoniale sau de live websex. Găseşi cu sutele. TPU, încă, nu a devenit site de acest tip.

| Marghioalaa a răspuns:

Era sa zic eu acum cine are chef de sex perverslaughing
du-te pe centura fato, nu aici

| TRN a răspuns:

Am eu cheftongue

| TRN a răspuns:

Deci id meu este yogagikutzuwinking daca e nevoie de cevastraight face

| TRN a răspuns:

Si poti adauga si myhay_the_ranger in adresa ta

| Lissy_7308 a răspuns:

Am eu chiefbig grin

| alexx_7861 a răspuns:

Lisi cu mutra aia nu stiu daca e bine sa ai chef de sex laughing.