| Shukacu a întrebat:

Daca la baieti cand au chef de sex li se scoala penisu la fete ce se face?

14 răspunsuri:
| Astaeparereamea a răspuns:

Ba vere Shua da nimic nu sti m', la fetele li se face de baieti

| MasterYoda a răspuns:

Le lucesc ochii

suntserios
| suntserios a răspuns:

In pricipiu se uda.

| dragos9234 a răspuns:

L-i se scoala parul pe spate

| PsiholoagaTa a răspuns:

Se uda. si simt nevoia.

| qPuNcT a răspuns:

Se uda la *****.

| DaDinFund a răspuns:

Depinde cu ce fete iesi. Unora li se scoala si lor penisul

| AnNe a răspuns (pentru DaDinFund):

Deci morrolling on the floor)))))))

| Shukacu explică (pentru DaDinFund):

Numa mistocarii pe aica.Auzi zi-mi si mie pls ce se intampla unei fete?

| karolaa a răspuns (pentru Shukacu):

Stii ce li se intampla? Le curga multa sperma deea (clei alb )

| DaDinFund a răspuns (pentru Shukacu):

Cand o fata se excita sau are chef de sex, cum spui tu, vaginul ei se umezeste. Acest lucru asigura lubrifierea vaginului pentru ca penisul tau sculat sa poata accesa taramul promis cu usurinta. Alte semne ale excitarii sunt pupilele dilatate, sfarcurile intarite si respiaratia sacadata.
Acum esti multumit? Vorbeam serios despre fetele cu penisul sculat. Se numesc travestiti.

| Anonymous2213 a răspuns:

Te duci la o fata si ceri un kilogram de branza

| johnykent a răspuns:

Se cauta un liniar....si da tare peste peniswinking

| kileru a răspuns:

C fac ma se uda see fac fleaaasca