| ClawDeea88 a întrebat:

Pe baieti ii incita o fata indiferenta in unele faze sau o tipa care pare foarte disponibila? happy

Răspuns Câştigător
| DNSK a răspuns:

Auzi.asculta-ma.cu cat esti mai indiferenta, cu atat atragi! cu cat esti mai disponibila.cu atat esti considerata...(nu pot zice) se ravneste mereu la ce nu ai.si la ce nu poti avea, nu?

4 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Nici una, nici alta.
Ma incanta o fata cu capul pe umeri, echilibrata, cu bun simt si naturala.

| alabalaportocalala a răspuns:

Indifereanta nu!
disponibila poate!

| pitbull93 a răspuns:

Hmm indiferenta nu. disponibila da, numa daca ar fi disponibila pentru mine nu si pentru alti

| SebiSStefan a răspuns:

Daca te referi la un baiat anume, atunci arata-te disponibila DOAR pentru el. In caz contrar, nu iti recomand indiferenta. Asta nu face decat sa ii indeparteze pe cei din jur.winking