| bumblebee a întrebat:

Cine crede in relatii la distanta? si cine a avut sau are o astfel de relatie?

14 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Nu cred in relatii la distanta.
Am vorbit cu un baiat un an jumatate, dupa a plecat in Olanda, a venit peste 1 an jumate, cu noua lui prietena, de care eu nu stiam nimic, si in plus mi-a si zis ca sa-l astept.
Trist asa.Deci.Eu nu cred in relatii la distanta.
Bafta si o seara frumoasahappy

| Alex a răspuns:

@Deni7: Ce vrei sa zici cu "baietii sunt tot baieti"? Si eu pot sa zic ca fetele sunt tot fetele, nu-i asa?

| AnaBejenaru a răspuns:

Nu stiu, si ea am patit asta... mi se pare nasol pentru ca nu stii ce face acolo. etc

| anOnimăăăă a răspuns:

Intradevar multi spun ca relatiile la distanta nu merg, eu cred ca merg atunci cand exista incredere si multa iubire.Nu iti mai fa atatea griji, lasa totul sa vina de la sine. Ai inceredere in tine, in el si in pOvestea voastra. :*

| Anakatsu a răspuns:

Nu va mergeeee

| Отilia a răspuns:

Eu cred, big grin şi am momentan o astfel de relaţie happy Pt că am încredere în prietenul meu kiss, şi ştiu ca nu m-ar înşela cu orice târfă vicleanălaughing

| Deni7 a răspuns:

Eu am avut si nu am mers.Si nu, nu mai cred in relatiile la distanta.sad

| Deni7 a răspuns:

@OLiviaOtilia Oricata incredere ai avea, baietii sunt tot baieti.Sa stii ca si eu am avut incredere deplina in el, dar s-a dovedit a nu fi demn de increderea mea in el.

| mihaitza90 a răspuns:

Am avut si sa stii ca nu ii fain sa fii la distanta mai ales ca nu stii ce face celalalt partenerwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ochii care nu se vad se uita... dupa prietenul tauwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai relatiile la distanta is cam naspha pentru ca nu sti niciodata ce face partenerul tau, cu cine este daca te inseala si chestii deastea.nu ai de unde sa stii chiar daca vb cu el/ea la telefon si chestii din astea, este mult mai bine sa ai pe cineva langa tine si sa simtu dragostea care tio transmite

| flooooo a răspuns:

Destul de rar merg relatiile de genul asta, dar am un var care sia cunoscut prietena pe internet, ea fiind din petrosani si el din bucuresti, au avut o relatie la distanta destul de mult timp pana sa se vada si offline, dar au ramas impreuna si acum au o relatie frumoasahappy deci in unele cazuri merg big grin exista un mister in astfel de relatii care pot sa tina relatia apronsatongue

| BBelivee a răspuns:

Eu am! si sincer dragostea nu tine cont de distanta, ani, inaltime!

| Roxiiii a răspuns:

Buna! sunt Roxana si am avut o relatie de 2 ani cu un baiat de la mine de la tara distanta care ne despartea era de 90 de km cam ceva de genu...si sa stii ca sunt trecuta prin asta dar mai bine e sa ai pe cineva care este langa tine pentru ca atunci cand simti nevoia sa fie langa tine nu e si e nasol raw d tot... daca va iubiti incercati sa va intalniti cat mai des