| RAY a întrebat:

Considerati o relatie la distanta ca fiind o greseala? dar a crede mereu in relatii la distanta este o prostie?

6 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Din perspectiva mea, da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In general relatiile la distanta nu functioneaza asa de bine din cauza ca nu sunteti unul langa altul. Insa daca iti doresti sa incerci, de ce nu? Poate tu esti o exceptie, cine stie ce se poate intampla?

| Kiwibibilă a răspuns:

Man in afara casatoriei da, e o greseala pentru ca e nevoie si de apropierea fizica pentru ca dragostea sa se mentina.
In cadrul casatoriei chiar se poate. De exemplu cand si mei aveau numai 3 ani de casatorie tata a plecat la munca in Italia si venea acasa 2 saptamani vara si 2 iarna, chiar odata a stat un an intreg, dar nu s-a pus niciodata problema de despartire. Deci, da, se poate.

| AndreeaSexoasa69 a răspuns:

Eu am o relatie la distanta si totul merge din ce in ce mai prost.

| AndreeaSexoasa69 a răspuns:

Nu consider ca e o greseala sau o prostie, consider ca relatiile la distanta sunt un risc

| Deea32 a răspuns:

Da