| anonim_4396 a întrebat:

Cine credeți că este în video-ul acela xxx de pe Youtube în care cică ar fi Cristina Ivone şi Călinacho? Mulți cred că nu sunt ei.

25 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Pe Youtube nu sunt filme xxx. Pornografia este interzisa prin termenii si conditiile celor de la Google.

| anonim_4396 explică (pentru GdX):

Este cenzurat

| MaziluHDGAMMING2009 a răspuns (pentru GdX):

Incearca sa cauti si raspunde dupa(e cenzurat). Chiar daca e interzisa poti gasi exemple cenzurate sau incetinite.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu nu am gasit nimic, nu stiu ce porno visati voi

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Cauta pe yt Cristina Ivone si dai mai jos ca sunt cateva, dar varianta necenzurata e doar in descriere sau la comentarii cu link. Daca nu gasesti, e si pe pornhub.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Acel video nu este o dovada clara, nu se vede fata acelei fete

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Https://www.youtube.com/watch?v=GW-fSr0pKoQ
Romania vesela ))))))))))))))

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Asta e de acum o luna, nu are legatura cu video-ul porno aparut acum 2 zile.

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Pai nu se vede, dar e vocea ei. Daca este ea e clar ca e mai vechi video-ul ca ea acum are parul mai lung ca aia din video. Oricum sunt mai multe variante.La ea pe comunitate a scris ca a aflat de la cineva ca un mare youtuber a platit o tarfa care seamana cu ea de la spate si ca la 70k abonati zice cine e ala. Unii zic ca este un video mai vechi cu ea de cand era cu Sega.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu am auzit vocea doar video si cearta ei cu unui din fata porti ei, nu vad nimic rau ca a facut sex mare lucru

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Pai da, ea se cearta cu diferiti youtuberi ca sa creasca pe canal, ea este in prezent cea mai mare tarfa a internetului, cei din satul ei spun ca a avut peste 20 de baieti.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Sta la sat nu stiam

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ivone si xsega

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Si asta ar fi una din variante. Fata din video avea parul mai scurt ca Ivone, s-ar putea sa fie facut de cand erau ei impreuna.Dar de ce sa apara tocmai acum?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Poate nu a vrut sa ne dea si poze si video in acelasi timp

| MelissaAdela a răspuns:

Frate. Este ea in perioada in care era cu Sega si o trata ca pe ce e. Adica ca pe ultima sclava.
Tipa nu are parul lung, are doar extensii.
Sper ca m-am facut inteleasa.

| anonim_4396 explică (pentru MelissaAdela):

Deci e ea cu Sega si inseamna ca Sega a filmat-o atunci si a pus acum filmarea laughing

| MelissaAdela a răspuns (pentru anonim_4396):

Da. Din cate am inteles calinacho s-a despartit de ea. Abia acum a realizat si el cu ce usuratica are o relatie.

| anonim_4396 explică (pentru MelissaAdela):

Eu la un moment dat dupa ce am vazut postarea ei de pe comunitate cum ca era o tarfa platita de un "mare" youtuber care are gacica am crezut ca e ori Poro ori Alvarez in video, desi Poro nu e un youtuber mare.Dar si la varianta cu Sega m-am gandit.Deci pana la urma Seguliță nu mai e virgin laughing

| MelissaAdela a răspuns (pentru anonim_4396):

Este o terminata

| HotStuff a răspuns:

Nu este Cristina! Însă este Călinacho! A confirmat Cristina pe un live! Ăsta e primul meu răspuns pe TPU. Primesc fundă?

| anonim_4396 explică (pentru HotStuff):

Pe ce live? Dai link?

| ManeciSamuel a răspuns:

Acel video il poti gasi si necenzurat, in caz ca vrei video-ul sa te convingi si singur, add pe FB: Samy Adrian / Follow Instagram: samy_adrian25. Cristina Ivone este sigur acolo, dar nu stiu ce sa zic sigur despre Calinacho.

| anonim_4396 explică (pentru ManeciSamuel):

L-am vazut deja si necenzurat.Sunt care pun link pe yt.Calinacho s-ar putea sa nu fie ca e mai slab ca ala din video, dar vocea lui aia seamana cu a lui Ivone.S-ar putea sa fie mai vechi video-ul si sa fie ea cu Sega.In video-ul asta fata aia are parul mai scurt ca Ivone si de asta zic ca ori nu e ea ori e mai vechi video-ul.

| urmomgay a răspuns:

Sa moara mama ta