| roxanaroxana a întrebat:

Cine doreste sa vorbeasca cu mine si sa ne cunoastem mai bine.numarul meu este 0766415706 sau 0757420300, nu deranzati inutil. am 20 de ani, si vreau sa ma faci fericita. pentru toti barbatii cu potential :*

6 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Deci te-ai f.te pe bani multisori!

| roxanaroxana explică (pentru foxi):

Nu pentru bani dragule, acum se face de placere. daca vrei sunamawinking

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Eşti prea urâtă

| DjsTEpp a răspuns:

De unde esti? laughing

| roxanaroxana explică (pentru DjsTEpp):

Ce conteaza daca vrei sa vorbim suna ma ...si vorbim mai multe

| DjsTEpp a răspuns:

App, nu trebuie 18 + nu? rolling on the floor, pentru ca eu te duk in paradiswinking.