| darkknight9 a întrebat:

Cine imi da si mie cateva nume de filme thriller, horror sau psihologice in engleza? la care v-ati uitat voi si stiti sigur k sunt faine; mersi

3 răspunsuri:
| GirlLăvHell a răspuns:

Final destination
saw
i know what you did last summer
hostel
zombieland
scream
The Exorcist sper sa-ti placa big grin

| Senaris a răspuns:

The Grudge 1, 2, 3, SAW, The Exorcising of Emily Rose, Insidious, Afraid of dark, Bag of bones.

| LoveMyLife4ever a răspuns:

The Orphan,Rec,Paranormal Activity,The Human Centiped,Disturbia, Gone, The Last House on the Left, When a Stranger Calls.
Paranormal Activity si Rec sunt filmate ca si cum ai fii acolo, sau de parca filmezi tu. Sper sa iti placa si sper ca te-am ajutat!