| mariy a întrebat:

Cine imi poate da o idee cum sa-mi verific prietenu daca ma iubeste?

10 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, pai eu cred ca iubirea se simte; nu cred ca ar avea rost sa il pui la diferite incercari, ar trebui sa crezi in el si sa te bucuri de momentele petrecute alaturi de el.
Iti poti da seama dupa vorbele lui, faptele, comportament.
Daca te alinta, te respecta, e tandru cu tine, iti face complimente, e alaturi de tine mereu, te sustine, te asculta, ii stralucesc ochii atunci cand te vede, atunci inseamna ca te iubeste.
Nu inteleg de ce sa il verifici?! Ma gandesc ca nu sunteti de mult timp impreuna din moment ce te indoiesti de iubirea lui si nu ti-ai dat seama de sentimentele lui. O persoana care iubeste e usor de descifrat, trebuie doar sa fi atenta cum e el cu tine in general.
Daca cumva sunteti de mult timp impreuna, nu e bine ca te indoiesti, inseamna ca ceva scartaie.
Oricum cred ca ar fi aiurea sa pui prietene sa sune sa se dea drept nu stiu cine, sa intri pe mess facand alt id sa il pui la incercare, lucrurile astea pot strica relatia.Cand ai nevoie de ceva si el te ajuta, cand te priveste intens si te saruta pasional...atunci inseamna ca iubirea exista.

| Азбука a răspuns:

Cu poligraful.

| shtephie a răspuns:

Fa'ti un alt id si da'te drept alta fata fii atenta la felul cum ii scrii sa nu'si dea seama ca esti tu si din vorba in vorba afla daca spune ca are pr...si mai insista si vezi daca o iubeste pe [pr lui ( adica tu)
Crede-ma ca merge!
Succes happy

| Damian a răspuns:

Intreaba-l!

| oz a răspuns:

Daca trebuie sa il verifici e clar ca e o buba undeva...

| Dan a răspuns:

Nu ai incredere in iubitelul tau? Noroc!

| Spufff :x a răspuns:

Oh.in nici un caz sa-ti pui o amica sa. l sune sa vb cu el de intalniri. alea alea. sau sa. ti faci id de fata si sa vb tot la fel. Da. ti seama ca astea sunt niste chestii copilaresti. pune`te in locul lui. e cam naspa nu? Iubirea se simte. nu se verifica love struck

| Tipu` a răspuns:

Cu increderea e mai naspa pentru ca, daca il testezi pe baiat si trece testul, atunci fata e mult mai sigura ca nu o sa o insele, si chiar o iubeste...

Dar daca faci chestia aceea cu idul fals de fata... sa NU ii spui niciodata ca tu ai, crede-mawinking

| Legalize a răspuns:

Parerea mea, chiar sa nu ma intelegi gresit dar. iubirea se simte cum zice si monyk. daca te simti nevoita sa-l verifici inseamna ca nu simti iubirea lui pentru tine. corect?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa il verifici? Ar trebui sa-ti arate el asta.Increderea? Unde e?