| Andrusk2 a întrebat:

De ce nu imi mai merge incarcarea rapida la Samsung galaxy a5 2017?

Îmi apare incarcare lenta si sa verific daca incarcatorul este conectat corect?

Am verificat, dar degeaba

Aveti idee ce poate avea?

2 răspunsuri:
| Irinelp a răspuns:

Salut intra in lista meniu din telefon dupa aceia intra la baterie si aici alege un mod de economie de energie pentru optimizarea bateriei pentu a inchide aplicatiile deschise caci acestea consuma din baterie si din aceasta cauza bateria nu se mai incarca prea repede, repeta aceasta operatiune oridecate ori ai nevoie.

| Catalin_Stefan_1987 a răspuns:

Schimba cablul