| Georgiiii_6927 a întrebat:

Cine imi poate da si mie statusuri de despartire, dragoste, tristete si in special de FITE; x?! Dau funditSsa` la cele mai multe si frumOasee:X...

Răspuns Câştigător
| Alișa00000000000 a răspuns:

Mult mai multi barbati si-ar parasi nevastele, daca ar stii sa isi faca bagajele

Nu merita sa plangi pentru nimeni! Iar cel care merita, nu te va face sa plangi! Pe draq

Nu exista durere mai umilitoare pentru sufletul unei femei decat aceea de a se fi daruit intreaga, trup si suflet, unui barbat nedem de iubirea ei.

Vreau sa te vad cum cazi tipand cu toata gura, iar eu de la balcon iti fac adio cu mana

Si mai multe statusuri de suparare:

It's ok, i got lost on the way but i'm a supergirl.and supergirls don't cry.

Dear God, make me a bird, so i can *** on everyone!

Am intalnit un inGer, mi-a soptit spErante, l-am privit Orbind, m-a atins visand, l-am parasit plangand...

Ocaziile nu sunt pierdute, altcineva le va lua pe cele pe care tu le-ai omis (statusuri triste)

Am mai pierdut inca o clipa, inca un an, inca o viata degeaba... te-am pierdut pe tine [succeson the phone

2 răspunsuri:
| EVOLUTION_5448 a răspuns:

"Vai tu, m-am despartit, eram indragostita dar acum sunt trista si in special plina de fite (dar mai ales total lipsita de imaginatie)".

| Georgiiii_6927 explică:

Va multumeSsccc` multt` amandurOora! as fi vrut sa va dau la aman2 funditSsa:X dar` nu se poate`:X