| JansonLupu a întrebat:

Cine imi spune de ce mi se blocheaza desktopul si tastatura cand intru in PC sta 10 20 secunde si mi se blocheaza nu mai pot face nimic dau funda + like pe facebook celui ce imi zice care este problema.

Răspuns Câştigător
| fetitzabunasinebuna a răspuns:

Windows 7 este cel mai bun. nu stiu exact. dar stiu ca este cel mai bun. nu trebuie neaparat sa iti instalezi altul, ci sa il reinstalezi pe acelasi. pe care l`ai avut.batting eyelashes eu am windows 7 si merge foarte bine. oricum depinde cat de vechi este calculatorul. si windows 7 este cea mai noua versiune de windows. nu sunt experta. sau, nu lucrez in domeniu, nici pe departe. dar am invatat niste chestii de la cineva. Si avira, este foarte bun.batting eyelashes daca nu vrei Avira incearca Norton Internet Security. si acesta este foarte bun.

7 răspunsuri:
| fetitzabunasinebuna a răspuns:

Ar trebui sa iti reinstalezi windowsul.winking. e vreun virus. mai mult ca sigur dupa reainstalarea windowsului nu`ti va mai face asa. incearca. bafta.

| JansonLupu explică (pentru fetitzabunasinebuna):

Stiu dar caut alte solutii si trebuie sa sterg si din disc D ca sa se stearga virusii nu?

| fetitzabunasinebuna a răspuns (pentru JansonLupu):

Doar daca ai programe descarcate acolo. care ar putea avea virusi, dar de virusii din D se ocupa antivirusul. de preferabil AVIRA. de cand nu ai mai instalat windowsul? Pentru o functionare buna a calculatorului trebuie sa reinstalezi windowsul odata la 2 luni. daca nu-l folosesti in exces adica. multe programe. si altele. daca nu ai inteles ma anunti. o sa-ti explic cu mare placere.

| JansonLupu explică (pentru fetitzabunasinebuna):

AVIRA am inteles eu ca este cel mai nepreferabil antivirus din top 15 si da vreau sa-mi explici te rog happy si care este cel mai bun windows 7 am avut windows 7 home premium si a tinut 4 ani laughing l-am schimbat acum pe 12 aprilie in windows ultimate si acum vreau sa imi instalez altul nu vrei sa imi sugerezi unul?

| fetitzabunasinebuna a răspuns (pentru fetitzabunasinebuna):

Multumesc de funda. sa inteleg ca a functionat?

| fetitzabunasinebuna a răspuns (pentru JansonLupu):

Windows 7 este cel mai bun. nu stiu exact. dar stiu ca este cel mai bun. nu trebuie neaparat sa iti instalezi altul, ci sa il reinstalezi pe acelasi. pe care l`ai avut.batting eyelashes eu am windows 7 si merge foarte bine. oricum depinde cat de vechi este calculatorul. si windows 7 este cea mai noua versiune de windows. nu sunt experta. sau, nu lucrez in domeniu, nici pe departe. dar am invatat niste chestii de la cineva. Si avira, este foarte bun.batting eyelashes daca nu vrei Avira incearca Norton Internet Security. si acesta este foarte bun.

Răspuns utilizator avertizat
| AnoOo a răspuns:

Pentru ca dragostea si sexul l-a afectat...