| skirlex a întrebat:

Salut, dau funda mare celui care ma ajuta, am si eu o problema cu Facebook-ul, pe wall imi apar like-urile la poze, dar cand intru in fotografii imi arata 0 like-uri, cum rezolv?

5 răspunsuri:
| dragosbogdan001 a răspuns:

Salut, like-urile se pot scoate. Poate cel care ti le-a dat ti le-a scos.
Poate fi necesar sa astepti
UNEORI o perioada scurta.
Sau poate fi o problema de server.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, ai incercat cu alt browser? Mozilla sau opera?

| dragosbogdan001 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai dat si tu un raspuns mai bine taceai, imi spui si mie ce legatura are facebookul cu browserul? Stii macar ce e ala? Iar mozilla merge chiar mai greu decat chrome, ar fi ultimul browser care l-as recomanda! Dai raspunsuri numai ca sa faci rank, fara sa iti pese de ce spui.

| KatPetrova a răspuns:

E o problema temporala la server, nu cred ca le apare si celorlalti asa, incearca peste 2-3 zile sa vezi

| AdiIancu a răspuns:

Inseamna ca ai incarcat doua fotografii identice (una probabil la profil iar cea de-a doua pe perete) intra si sterge poza cu 0likeuri si uita-te mai bine in profil ca o vei gasi si pe ce-a de-a doua aia cu multe multe likeurihappy succes