| biancatwt7 a întrebat:

aveam in telefon o cartela de cosmotte si am schimbat-o cu una de orange si acum nu imi mai primeste cartela de cosmotte zice cv de genu: connection failled sau asa ceva...stie cineva de ce?

1 răspuns:
| claudiucop a răspuns:

In cazul in care telefonul tau nu e codat. intri la setari si ai undeva conexiune retea.si dai sa ti caute automat. tu o aveai setata pe cosmote. nu situ ce tel ai.dar asa e la toate. asta daca nu e blocat. succes! scuze. codatlaughing