| UtilizatorulFărăNume a întrebat:

Cine imi zice si mie o poveste despre imparati... tot felul. Fat-Frumos si altele? plss fundita love struck Repedeee va roog puppy dog eyes

11 răspunsuri:
| RyugaHideki a răspuns:

A fost odata, ca niciodata, TPU. Aici au intrat toti sa isi faca temele la limba romana in categoria Dragoste si Sex. In concluzie vrei sa iti spun o poveste despre Fat-Frumos cum se f...te cu printese care sunt fete mari?

| Emazio a răspuns:

Da ce e site-ul carte de povesti?

| Fitedhefetitzaqtupeu a răspuns:

Cei 3 imparati :de Petre Ispirescu
Daca vrei iti dau site'ul si gaseti mai multe acolo::d fundita?

| Fitedhefetitzaqtupeu a răspuns:

N-am inteles ...am vrut sa spun itui dau site cu povestile online pe net... nu carti daca asta AI VRUT sa zici:d

| RyugaHideki a răspuns (pentru Fitedhefetitzaqtupeu):

Din cate stiu eu.cam toti am inceput sa citim basme mai intai si povesti cu printi/printese si lucruri SF. Macar atat sa fi citit si ea la viata ei >_>
P.S.: nice avatar tongue

| Fitedhefetitzaqtupeu a răspuns (pentru RyugaHideki):

Mz pentru avatar desi e poza mea:d:X

| RyugaHideki a răspuns (pentru Fitedhefetitzaqtupeu):

Hottie big grin

| Fitedhefetitzaqtupeu a răspuns (pentru RyugaHideki):

Nuu e al meeeueuuuu:X:X:X

| RyugaHideki a răspuns (pentru Fitedhefetitzaqtupeu):

Nu hotie.de la furt.ai furat ceva. Ma refer la Hot(in engleza) :X fierbinte tongue

| Fitedhefetitzaqtupeu a răspuns (pentru RyugaHideki):

Ok mhahee hee)