| PaPsHiKa a întrebat:

Cine iubeste mai tare fata sau baieatul?

Răspuns Câştigător
| AnonimA a răspuns:

Buna pai aman2 iubesc dar fata pune suflet mai repede baiatul mai mt aventuri dar si ei pun suflet:*

bafta

8 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Fata când vrea o relaţie de lungă durată, şi băeatul când este scris aşa :" băiatul". Învaţă să scrii, apoi poţi să pui întrebări "filozofice"!

pa, pa.

| Libelle a răspuns:

Pe naibii. iubeste ala de chiar se implica.
fie ca e mai naiva, in cazul fetelor, fie ca sunt baieti cu suflet bun, care vor o fata care sa-i iubeasca si sa se inteleaga, si aparentele insala, te poti lipei de o fata care nu e asa cum crezi tu, si apoi iti vine greu sa renunti la ea.si la fete la fel.

| Razvan a răspuns:

Sa zicem ca cine se implica mai mult.In general fata, dar mai sunt si baietii.Rari dar exista

| Just4FunHD a răspuns:

De obicei, se spune ca fata. Insa asta nu e intodeauna adevarat. Sunt situatii viceversa happy Depinde cat caracter a mostenit de la un tata sau de la mama si depinde cum stie sa-si scoata la iveala o anumita trasatura, feminina sau masculina.

| DEBrown a răspuns:

Baiatul, bineinteles big grin

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de pozitiesmug

| isabela_8186 a răspuns:

Si fata si baiatul doar ca fata pune mai mult suflet.Si la baiat depinde de caracter.