| DnZuuL a întrebat:

happy. Intro relatie cine trebuie sa faca primul pas? Baieatul sau fata?

10 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Tu,sa cresti!
Nu conteaza cine, tupeistul incepe!

| Ioana22B a răspuns:

Baiatul.Fetele si asa fac atatea lucruri(mancare, curatenie) si indura mult mai multe(o nastere de exemplu) decat voi barbatii.Atata puteti face si voi.

| Dariusuu a răspuns:

Acuma depinde si de persoana. Daca esti cu adevarat indragostit baiatul cat si fata, pot face primul pas.

| Xtadelo a răspuns:

Baiatul.

| Brâncuşi a răspuns:

Băiatul,logic.

| Demonull a răspuns:

Pe naiba baiatul...ea ca are fața mai de fraiera.rolling on the floor

| Katherineeeeeeee a răspuns:

De obicei baietii fac primul pas, dar mai sunt fete care au mai mult tupeu, sa zic asa, si fac ele primul pas...

| k1d0 a răspuns:

Amandoi ar trebui sa faca primul pas daca tin la celalalt...

| AnT1d0T a răspuns:

Depinde la ce... laughing) baiatul oricumwinking... funda? big grin

| VanWilder18 a răspuns:

Catelul