| alexandra96alle a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine? ce licee bune sunt in Timisoara? scuzati categoria!

Răspuns Câştigător
| Oana92 a răspuns:

Stiintele naturii atunci: loga, cnb, aslan. Asta e parerea mea, nu pot garanta ca asta e ordinea reala. Nu am facut liceul in aceste scoli, dar eu cred ca asta e topul liceelor cu acest profil. Bafta oricum!

3 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

Depinde si de ce progil vrei.
Topul ar fi cam asa: Loga, pedagogic, cnb, moisil, aslan- cam astea sunt cele mai bune, dar sunt si pline de fitosi. Pe urmatoarea treapta as pune tepes, mincu, lenau, economic, coanda, calderon, shakespear. Restul liceelor sunt de toata jena.

Daca imi spui si profilul iti fac un top si mai precis.

| alexandra96alle explică (pentru Oana92):

Nu stiu exact, (sanitar) vreau sa intru la medicina

| alexandra96alle explică (pentru Oana92):

Mersi

| Oana92 a răspuns (pentru alexandra96alle):

Stiintele naturii atunci: loga, cnb, aslan. Asta e parerea mea, nu pot garanta ca asta e ordinea reala. Nu am facut liceul in aceste scoli, dar eu cred ca asta e topul liceelor cu acest profil. Bafta oricum!