| anonim_4396 a întrebat:

Cine ma poate ajuta si pe mine? am fost invitata impreuna cu iubitul meu la majoratul unui prieten. problema este ca nu stim ce sa ii luam avand in vedere ca este un tip cam pretentios, fitos, inganfat, etc. cateva idei? scuze categ dar e cea mai vizitata. FUNDAAAAAA

Răspuns Câştigător
| sofia_8041 a răspuns:

Poti sa ii iei fie o sticla de sampanie mai rafinata avand in vedere ca e baiat sau poti sa-i iei un parfum daca stiti ce gusturi are.De exemplu parfumul "One milion" barabatesc miroase extraordinar si costa in jur de 150 de ron, deci nu-i asa de mult avand in vedere ca sunteti 2.

2 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Georgiana,se spune "ingamfat".si nu numai ca eu nu cred ca e asa, poate e doar un tip caruia nu-i plac prostiile de prost gust care ne inconjoara la tot pasul.khitschi-urile.(nu stiu daca am scris corect). La majorat,se ofera lucruri pe care sa le pastrezi,eventual toata viata.o carte,un album de arta, foto, ceva mai valoros(nu neaparat scump).

| Lacoste a răspuns:

Buna.
Ai putea sa-i iei un aparat de ras http://www.altex.ro/......gri__p1901