| SoreMihalacheSorina a întrebat:

Cine nu mai este virgin/ă și cum și-a început viața sexuală?
De când? Povestiți!

Răspuns Câştigător
| ddoorriiaannaa a răspuns:

Am 19 ani big grin si mi-am inceput viata sexuala cam de 8 luni. Sunt cu el de 2 ani si un pic happy Am mare incredere in el. Am trecut prin multe de cand mi-am inceput viata sexuala, frica de o sarcina nedorita, aproape am intrat in depresie, am fost la ginecolog, am inceput sa iau si anticonceptionale, dar o sa vreau sa ma las de ele, am inteles ca pot doar dupa 6 luni. Sunt la a 2a folie, cateodata mi-e rau. O viata sexuala activa implica multe. Infectii, stres, dar si placere

2 răspunsuri:
| Miihaa a răspuns:

Nu prea imi vine sa iti spun aici. DAca vrei lasa-mi idul tau printr-un mesaj privat.

| cristinela4 a răspuns:

Eu nu mai sunt virgina, s-a intimplat cind aveam 15 ani cu primul meu iubit si unicul pina in prezent, a fost un lucru dorit de ambii si ne iubim pina in prezent deja de 4 ani