| MisuN99 a întrebat:

Am 17 ani si inca sunt virgin, ii de rau? Voi la ce varsta v ati inceput viata sexuala?

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

Nu este un lucru rau ca esti virgin la 17 ani. Ai tot timpul in fata sa te dezvirginezi. Dar, ai mare atentie cu cine si cum te dezvirginezi.

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mai devreme decat tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nenorocire mondiala.

| missfatadelatara a răspuns:

E de rău mămică!

Nu ești deloc în standarde!

Virgini is numai copii de școală primară.

| Fantastic7 a răspuns:

La 18.

| MrJoker30 a răspuns:

Eu mi-am inceput viata sexuala cu sotia... in ziua nuntii. Probabil nu te poti abtine pana atunci datorita hormonilor... in acest caz este recomandat la 18 ani, cu prietena big grin

| RAY a răspuns (pentru MrJoker30):

Romantic,mireasa era virgina?

| Carmenmaria14 a răspuns:

Și eu am 17 și tot virgina sunt și mi-e bine așa.

| MisuN99 explică (pentru Carmenmaria14):

Eu virgin, tu virgina... poate

| ficusdegradina a răspuns:

Eu la 16 ani. Sincer, nu regret nimic si nici tu n-ai de ce sa consideri ca e de rau sa fi virgin la 17 ani. Oameni diferiti, prioritati diferite in viata. Atata timp cat tu simti ca nu e momentu sa incepi, atunci stai linistit. Dar daca tu asta iti doresti, atunci stai linistit din nou, ca sunt destule fete pentru toata lumea, si virgine si nevirgine.

| Thabytha4445 a răspuns:

La 11. M-a violat unchiul...