| paul1234 a întrebat:

Cine poate sa im spuna niste versuri frumoase de dragoste sau declarati de dragoste sau videoclipuri de dragoste sau sa im trimita pe mess mersi de raspuns

Răspuns Câştigător
| AnonimA a răspuns:

Azi te urasc, Si te iubesc! Si chiar te urasc, fiindca te iubesc!; x.Si simt asa, din vina ta.Aceleash`sentimente ce schimba viata mea!

În continuare voi lupta doar pentru iubire ta!love struckSunt pozele care vorbesc, şi clipele frumoase care cu tine le trăiesc! Pentru astea n`ş putea pleca acum din viaţa ta!love struckTe privesc şi nu ştiu ce să spun, mă laşi fără cuvinte! Mă gândesc non stop la tine, nu te pot scoate din minte! Vreau să te simt mereu lângă mine, şi eu voi fi la fel, mereu lângă tine!>big grin <

Ne-am intalnit intamplator, mi-ai zambit usor si totodata timid si am inteles ca din acel moment vom fi nedespartiti poate ca am stiut dinainte de a te cunoaste ca te voi iubi pentru totdeauna, nu stiu cum, nici cand tu te-ai nascut in imaginatia mea ca un vis ce ar vrea sa devina realitate. mi-ai oferit mai multe decat mi-as fi putut imagina, dar mai presus de toate, mi-ai oferit cele mai curate si pure sentimente pentru toate astea nu cred ca as avea atatea cuvinte sa-ti multumesc. dar cred ca vorbele sunt inutile, sa las mai bine faptele sa-ti demonstreze dragostea ce ti-o port pentru ca bine zice o vorba: "dureaza doar un minut sa-ti spun ca Te Iubesc, dar va dura toata viata sa-ti arat cat de mult" si nu uita niciodata ca pentru mine tu ai fost, esti si vei fii mereu dragostea mea mare... nascuta dintr-o simpla intamplare
asta e d la iubi meolove struck
Pretuieste-mi iubirea pentru ca ea e cea mai importanta in viata ta! Ranile din dragoste se vindeca foarte greu si sunt foarte dureroase! Traieste fiecare clipa cu mine ca si cum ar fi ultima! Mie dor de tine! Sa sti intotdeauna sa iti controlezi sentimentele! Te voi iubi mereu! Iarta-ma! De cele mai multe ori, iertarea e primul pas spre fericire! Gandeste-te la persoana iubita chiar si cand e departe dragostea se trateaza cu inocenta nu cu indiferenta!

Ce poate fi mai frumos si mai tineresc
Decât sa-i spui unei persoane „te iubesc"?
Iubirea nu moare niciodata
De aceea unii spun ca nu-i adevarata
Atunci… de unde atâtea lacrimi?
De unde atâti fiori si patimi?
De unde atâta dezamagire?
De unde Doamne, atâta fericire?
Ai face orice pentru ee dragostea
Daca iubesti cu-adevarat pe cineva
Totul e posibil în iubire
Poti vorbi chiar si din privire…
În iubire nu ai nevoie de cuvinte
Mergi doar cu inima-nainte
Unul pentru altul plângeti doar din daruire
Abia aceea se poate numi iubire.
Treci orice bariera si platesti oricât
Si toate astea doar pentru un sarut
Care sa-ti opreasca lacrimile si sa potoleasca
Jarul inimii, iar arsita buzelor sa paleasca…
Atunci când nu e lânga tine
Nu poti respira, nu poti trai si îti vine
Sa distrugi pe oricine-l poate tine
Departe, departe de tine…
Iar când o-ntâlnesti si-o vezi aproape
Inima-n piept nu-ti mai încape
Si-ti vine a-i spune „Vreau sa-ti vorbesc"…
„Sa-ti spun doar doua vorbe… te iubesc"
De e vreme buna sau e vreme rea
Nimic nu-ti poate opri focul inimii… iubirea
Se naste din cuvinte, bucurie si priviri
Iar uneori sfârseste-n lacrimi, suferinte, dezamagiri…
Însa ea niciodata nu moare cu totul
Mereu o scânteie aprinde di n nou focul,
Din nou, numai în doi tu poti trai

vreau funda; x

1 răspuns:
| paul1234 explică:

Frumoasa declaratie dela iubi tau