| teodoryo a întrebat:

Cine poate sa-mi raspunda la intrebarea asta. Ce vor fetele de la baieti?
Cel mai pasional raspuns primeste funda.

Răspuns Câştigător
| Gabitza a răspuns:

Sincer, nu-mi doresc decat respect si iubire! Altfel, nu poate exista o relatie! Degeaba mi-as dori eu de la el sa isi faca treaba bine in pat daca nu ma respecta, daca nu ma iubeste!

8 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Dar ce nu vor.respect,intelegere,protectie,mic dejun la pat,flori in fiecare zi,bani,masina,sex appeal,politete,rabdare,preludiu, fidelitate etc si pot sa stau pana maine, dar am treabalaughing

| vlaaddd a răspuns:

Dupa un studiu realizat de expertii englezi rezulta ca:
Femeile de la barbati vor bani.

| Ruxandra_8921 a răspuns:

Nu poti sa gasesti perfectiunea.dar daca ar fi sa mi doresc ceva de la un barbat, deja mi s-a indeplinit dorinta.respectul este pe primul loc,secundat de pasiune.o relatie sexuala extraordinare face minuni intr-un cuplu. fetelor le place sa fi ocrotite,complimentate, magulite, bineinteles sa se simta importante.adica atunci cand iti place o fata trebuie sa fii putin insistent sa simta ca ea detine controlul,ca domina situatia,dupa care se echivaleaza balanta atunci cand incepeti sa discutati.mie cel putin imi plac foarte mult baietii sinceri care spun exact ceea ce gandesc, dar sa stii ca uneori e bine sa minti frumos, grija mare sa nu exagerezi! succes!

| pitcrv a răspuns:

Dragoste,iubire,protectie siguranta

| SmoKKe19 a răspuns:

Ce au in portofel si ce au in pantaloni happy laughing

| undercover_4494 a răspuns:

Bani, faima si mandrie, intr-o lume de smecherie.

| cinevascumpik a răspuns:

Felete de la baieti -> bani
baietii de la fete -> sex

rolling on the floor laughing

| summersensation a răspuns:

Bani clar.Desi unele nu recunosc asta.