| Alecsaandrra a întrebat:

Cum sarutati voi cel mai pasional? :X
Cel mai detaliat raspuns primeste fundoi =p~.

8 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Detalii nu vei gasi in raspunsuri ci in simtiri!

| Ana a răspuns:

Prietenului meu ii place sa-i sug buzele big grin doar buzele tongue si sa-i masez limba cu limbuta mea blushing

| Marcelino a răspuns:

Cand sarut o persoana atractiva, care imi place, atunci e foarte pasional.

| danielacs a răspuns:

Sarutul frantuzesc e cel mai faintonguewinking

| yoyodedeea a răspuns:

Mmm.nu prea am detalii. dar iti scriu un citat, care, din p. m. d. v. nu mai are nevoie de completari
tot universul sta intr-un sarut, incape intr-un sarut(zalman shnear)

e pasional prin ce simti, ce transmiti, nu prin "in ce stil misti limba"happy

| Azkadella a răspuns:

Pai.imi prind partenerul de gat il sarut pe buze apoi ma apropii de el mai bine zis ma lipesc de el si ne sarutam usor combinand sarutul normal cu cel frantuzesc. daca vrei sa iasa si mai pasional saruta-l si pe gatbig grinsper ca te-am ajutat:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vira limvba si fa motoras

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiind foarte aproape de corpul lui bineinteles cu corpul tau si sarutndu-te mai multe minute si saliva are un rol destul de important daca nu iti este sila dar daca il iubesti nu ai de ce sa-ti fie scarba.,.,