| marypink a întrebat:

Cine s-a mai vopsit cu syoss saten deschis? daca puteti sa -mi dati si o poza chiar...eu acum sunt blond deschis si nu-mi sta bine

Răspuns Câştigător
| LikeNobodyElse a răspuns:

Syoss e o vopsea buna care tine mult timp.si oricum o sa iti iasa mai deshis daca zici ca esti facuta blond deschis.vezi ca pe cutie iti arrata cum iti va iesi culoarea in functie de cum esti vopsitatongue

1 răspuns:
| LikeNobodyElse a răspuns:

Eventual fa`te cu un saten inchis sau mediu.Te poti duce la un salon sa vb ca e mai sigur asa si persoanele resp sunt mult mai specializate.ca asa noi nu stim sigur ce culoare ai acum chiar daca u zici blond deschis. iese in maimulte nuante sa zic asa