| Andr33a123 a întrebat:

M am vopsit castaniu si acum incerc sa o duc la blond da nu reusesc pana incepe scoala. Ce sa fac sa il deschid? A dat cu un blond deschis si acum e un blond saten si am nevoie de blond inchis FUNDA

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Decolorare naturala http://lifepassionandbeauty.blogspot.ro/......ui-cu.html fa procedura zi de zi pana esti multumita de rezultat si consideri ca o sa prinda vopseaua.

4 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Du-te la coafor şi cere decolorare, blondul deschis nu iese decât dacă te decolorezi.
Este foarte nociv pentru păr, dar asta este singura soluţie.
Baftă!

| Bondarel99 a răspuns:

Trebuia sa te decolorezi dupa ce te-ai facut castanie, dar cred ca merge sa revii la un blond inchis daca te mai vopsesti o data cu blond foarte deschis cenusiu.

| Flori72 a răspuns:

Cel mai sigur e sa te decolorezi apoi sa iti aplici exact culoarea pe care ti-o doresti.Este cam greu sa revi de la castaniu la blond chiar daca este un blond inchis sau deschis.
Te pup!

| Smile_Crisu_1995 a răspuns:

Incearca sa te vopsesti cu garnier nr 111 e un blond inchis...ihappy