| babygirl_8055 a întrebat:

Cine s-a vopsit cu Syoss 7-6 blond mediu? Iese la fel ca pe cutie? Bate pre saten sau spre blond? Vreau sa ma fac un blond mai inchis, dar nu chiar saten...Please help! Funditaaa:X:X:X

Răspuns Câştigător
| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Mai aici depinde si de culoarea parului tau...
uita-te pe cutie trebuie sa aiba pe o parte nuantele parului si cum arata dupa ce il vopsesti cu acea vopsea.
Fi sigura ca rezultatul va fi ca cel de pe cutie.asta bineinteles daca ai culoarea asemanatoare ca cea de acolo :*

| babygirl_8055 explică (pentru SchiZz20CMrecords):

Stiu.dar de cele mai multe ori nu iese ca pe cutie.de aceea intreb.eu acum sunt blonda.

| SchiZz20CMrecords a răspuns (pentru babygirl_8055):

Pai daca ai parul blond atunci fi sigura ca o sa iese! pe blond in general iasa orice culoare