| rodyana_6729 a întrebat:

Cine se plictiseste si vrea sa vorbeasca cu mine pe mess? Trec printr-o despartire si simt nevoia sa vorbesc cu multa lume, sa ma detasez. E o intrebara foarte serioasa, va rog sa nu faceti misto. O sa las id-ul pe privat.

10 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Ok:-)

Eu sunt curioasa si chiar cred ca mi-ar face placere

| Castiel a răspuns:

Chiar daca vorbesti cu multa lume nu ajuta prea mult si eu am trecut prin asta si vorbitul cu cineva nu facea decat sa inlature sentimentul acela oribil dar dupa ce numa vorbeam cu el/ea (pers respectiva) sentimentul revenea,cel mai bine este sa te concentrezi pe distractie si hoby-ul tau, uitate la cateva filme (ajuta ) comedii(inveseleste)/actiune (poate)/Romantism (te face sa te simti mai binisor) iti si recomand cateva filme daca vrei, dar partea cu vorbitul pe mess nu te ajuta decat pe moment si oricum ai luao dureaza timp 'procesul de uitare'

| cosmin21 a răspuns:

Cati ani ai?

| NoNamess a răspuns:

Eu :* ma pricep la consolare
nu trebuie sa suferi pentru un bou big grin
baftaa

| Lavynya95 a răspuns:

Eu!

| Smile94 a răspuns:

Eu as vrea sa vb cu tine

| KidutzuLuvv a răspuns:

Eu.
Dami add la idu`l " chrissu4ever " kiss

| Alina_4790 a răspuns:

EU :*
E foarte bine ca vb cu cineva ...asa te mai descarci si te simti mai bine

| raceli a răspuns:

Eu

| asass196 a răspuns:

Eu