| Euuuuuuuuuu12121012 a întrebat:

Cine se pricepe la calculatoare va rog sa ma ajutati. Pe bara de jos unde sunt toate chestiile alea: START, ceasul, data s. a. m. d, cand deschid internetul se pune pe bara si daca mai deschid inca unu se pune si el (logic) dar tot in acelasi patrat. Si ca sa deschid unul din ele trebuie sa dau click pe patratul de jos si se deschid cele 2 interneturi, iar ca sa intru pe pagina dorita trebuie sa aleg intre cele 2 patrate. Cum as putea sa fac sa nu mai fie asa? Vreau asa: sa deschid un internet si sa se puna pe bara si cand deschid inca unu se sa puna langa deci nu in acelasi patrat. Ajutor va rog as aprecia foarte mult happy Multumesc happy

Răspuns Câştigător
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Click dreapta pe bara albastra>Properties>Group Similar Taskbar Buttons trebuie sa fie debifat.

1 răspuns:
| Euuuuuuuuuu12121012 explică:

Mersi mult.