| 0PopaPorno a întrebat:

Cine se simte mai bine de obicei in timpul actului sexual? Fata sau baiatul?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In timpul actului se simt bine si femeia si barbatul si la sfarsit se simte mai bine ala mai norocos, de obicei barbatul.asta daca femeia nu face sex cu chuck norris, daca barbatul e chuck norris toata familia pe linie feminina a tipei se simte mai bine ca barbatul ala norocos din exemplul de mai sus. laughing glumesc.eu sincer cred ca femeia ca am inteles ca la ele e o chestie treptata pe cand la noi toata chestia e sa te abtii sa nu ajungi in momentul in care nu mai poti sa te abtii.deci e scurt momentul de placere. mai cred ca cel mai bun raspuns l-ai putea primi de la cineva care isi aduce aminte de o viata anterioara in care avea alt sex. oricum, tare intrebarea big grin mi-a placut

| Ptm_Pantelimon_1978 a răspuns:

Poneiul

| LasoMoarta a răspuns:

Vecinu'

| mamaLeone007 a răspuns:

Amandoi.