| Bogdan_Turdean_1987 a întrebat:

Care este probabilitatea ca o femeie in timpul actului sexual sa zica imi ajunge? ...De obicei spune iti ajunge

5 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Daca o doare sau daca o faceti un timp mai indelungat se irita si o ustura. asta cred ca este cauza si se poate rezolva cu lubrifiant.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu am mai auzit asa ceva... poate o durea cine stie, si a zis STOP bhai.

| ŦΛהĩαՀyNøĩƊЇ乇 a răspuns:

Poate dar sunt sanse foarte mici... Dac ai experienta stii ce ai de facut bafta

| GheNsS a răspuns:

Probabilitatea este foarte mica te asigur chiar nu aproape nu exista, o femeie nu functioneaza si nu simnte la fel ca un barbat in timpul actului sexual, baiatul depune cel mai mult efort deobicei.Insa daca ai experinta si sti sa o exciti la maxim pe femeie si o soliciti raspunsul este DA se poate dar rare ori. Baftawinking

| AlyBaHh a răspuns:

Daca acea femeie tine la tine...si nu sta cu tine doar de interes probabilitatea este 1% din cazuri cunoscute de tine.....adk daca ai probleme genitale sau actele tale sexuale nu o impresioneaza(ceea ce e aproape imposibil)