| Pinzarugrigore a întrebat:

Cine stie? Am 17 ani si niciodata n-am intretinut o relatie sexuala.cum o pot face cu o fata care este virgina?

5 răspunsuri:
| play4girls a răspuns:

Trebuie mai intai sa o gasestilaughing! cum? pur si simpul o faci.nu am inteles sensul intrebarii. vrei sa-ti descriu un act sexul detaliat? sunt filmele pornowinking...

| wefweiofhewgewiopgjewogwe a răspuns:

Pai sa zicem ca doar... o faci?

| Dolodolo a răspuns:

Tu virgin, ea virgina... o puneti de o ciorba,,'' impreuna. laughing Da-i inainte cu tupeu. Ce mai stai? Bate fierul cat e cald. happy

| princess_8434 a răspuns:

Da si normal! ca toata lumea

| Tuddy a răspuns:

Pai...Nu prea ai formulat bine intrebarea, dar daca este ce am inteles eulaughing o faci cu P***laughing