| anay_7801 a întrebat:

Cine stie cum pot afla rezultatele examenului de capacitate de la campulung? ajutor dau funda si vot. scuze categoria

Răspuns Câştigător
| BlueBird a răspuns:

Fiecare scoala afiseaza rezultatele.Ele au fost aratate la unitatea de unde s-a dat examenul respecti lipite pe usa de la intrare Au aparut vineri 24 si de la 14 pana la 18 trebuiau depuse contestaii in ca in care nota nu era pe masura asteptarilor elevului. Pe net se afiseaza pe 27 dupa contestaii cred sau poate chiart mai tarziu pentru ca de abia pe 13 iulie ficare afla la ce liceu a ajuns happy.

1 răspuns:
| Zoe_6740 a răspuns:

Pai rezultatele trebuie sa fie la scoala ta. Verifica, sigur sunt afisate pe gard :p.