| JuLLiaN a întrebat:

Cine știe pe ce site au fost publicate OFICIAL rezultatele examenului de capacitate 2011?

DAU FUNDOI!

Răspuns Câştigător
| verr0 a răspuns:

Rezultatele nu vor fii afisate pe www.edu.ro, ci pe admitere.edu.ro!
se vor afisa rezultatele finale pe data de 27!
Ar trebui sa fie deocamdata in scoli :)
funda;;)?

5 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

Mă miră întrebarea. În mod normal, pe www.edu.ro. Însă nu s-au afișat la voi la școală?

| JuLLiaN explică:

Sunt din Brașov...
Mulți au spus că pe www.edu.ro dar vreau exact unde găsesc...

| mileyselydemy a răspuns:

BUNA! Rezultatele la examenul de capacitate nu au fost inca afisate pe internet dar vor aparea cu siguranta dupa corectarea lucrarilor care au cerut recorectare. Eu iti dau un link cu un site pe care sigur vor fi afisate:http://www.clopotel.ro/......ationala/! FUNDA te rog!

| Cloak a răspuns:

Www.edu.ro fundoiu :XX

| yomony96 a răspuns:

In ce judet esti?