| Dk_6394 a întrebat:

Cine stie cum se excita cel mai tare o femeie cand si unde?

13 răspunsuri:
Alte răspunsuri
| Anecherry a răspuns:

Http://www.yuppy.ro/articol/Top/1315/Top-9-zone-erogene-feminine.html
ai aici toate informatiile necesare; mult noroc:).

| SweetPrinces a răspuns:

Pai la clitoris happy

| Farcas a răspuns:

Depinde de la fata la fata.Majoritatea pe spate si sani, dar toate fetele se excita la cand le atingi clitorisul happy

| puiuc a răspuns:

Depinde de la domnisioara la domnisioara nu toate sunt la fel trebuie sa ii gasesti u puctul unde ea se excita si dupa ce il gasesti nu il exploatezi la maxim asa din cand in cand, las-o pe ea sa il ceara sa ii mai faci si o sa vezi ca o sa fie partida de dragoste pe cinste si o sa va simtiti bine amandoi asa o sa primesti si tu ce vrei

| Sara a răspuns:

Ne place mult sa fim sarutate pe gat si pe ureche. Si daca vrei sa aflii care este drumul cel mai usor, spre inima unei femei sa stii ca e prin clitoris.hee hee Have fun!

| doarreuu a răspuns:

In gura ai incercat?laughing

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti virgin? astea trebuia sa le stii straight face sau daca nu se aflau la fata locului straight face frate acum serios da chiar te faci de rasstraight face...

Alte răspunsuri