| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie cum se poate excita foarte tare o femeie? Sunt mai la inceput si vreau sa o fac sa se simta in al 9-lea cer. Astept raspunsuri. Ms mult

10 răspunsuri:
| andradat a răspuns:

Sexul oral pentru inceput.

| lovenotsex a răspuns:

Daca esti la inceput si ea la fel ai grija sa dureze putin placerea, sa te abtii putin, mai mult. Dar cum zicea si AnnA asa trebuie sa faci, dar ai grija sa fi atent, e importanta intensitatea si rabdarea, nu te grabi chiar daca te ia valul, asa o vei face sa se simta bine. Iar daca nu accepta ce a zis AnnA incearca cu sarutari dupa ureche sau a sfarcutilor. Iar daca merge variantele acestea cu timpul :Cum sa localizezi punctul G

Acopera-ti mana cu un latex. Dupa ce il umezesti cu saliva sau cu un lubrifiant pe baza de apa, introdu doua degete in vagin. Folosind degetul aratator, atinge peretele superior al vaginului. Este aproximativ de marimea unui deget.

Multor femei le place ca degetul aratator sa apese putin peretele. Incearca sa efectuezi miscarea de vino-ncoace cu aratatorul, astfel incat varful acestuia sa loveasca usor peretele superior al vaginului. Ghidati-va miscarile dupa nivelul de excitatie al partenerei.

Vorbeste cu ea si intreb-o ce simte si cand simte. Un alt mod de a deduce daca atingi intr-adevar punctul G este ca pielea de acolo este ridata prin contrast cu zona inconjuratoare care este neteda la atingere. Forma punctului G este asemanatoare cu a unui bob de fasole.

Pe langafolosirea degetului aratator poti apela si la limba (vezi tehnici de cunnilingus) pentru a-i stimula clitorisul, labile mici si labiile mari. Combinarea cunnilingus-ului cu stimularea punctului G poate fi extrem de excitanta pentru o femeie.

Răspuns utilizator avertizat
| AnnUshcA a răspuns:

Pai daca accepta sa te joki cu clitorisul ei cu limba ta sau daca nu accepta asta joaca cu limba pe s***c, apoi la buric

| stcalin a răspuns:

Penetreaz-o cat mai adanc si joaca-te cu clitorisul ei in acelasi timp si o sa te convingi, o sa se urce pe pereti de placere. bafta!

| cris_8358 a răspuns:

Cred ca daca ati comunica ar fi mai bine... dar daca zici ca esti alinceput incearca tot si da-ti seama ce ii place cel mai mult.

| visavis a răspuns:

"in al 9-lea cer"? poate in vis, pentru inceput ai raspunsul dat de Anna

| missElizze a răspuns:

Da-i cantarinaaa!

| samy_8258 a răspuns:

Daca ii oferi un preludiu ca la carte si un sex oral sigur o sa te caute cu salteaua!