| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie cum se poate excita foarte tare o femeie? Sunt mai la inceput si vreau sa o fac sa se simta in al 9-lea cer. Astept raspunsuri. Ms

5 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

In afara de zonele clasice, fiecare femeie are o geografie erotica care trebuie descoperita in timp! De aceea este recomandat Petting-ul! Creeaza un mediu propice si exploreaz-o!
Atentie la igiena manuala si locala, sa fie impecabile, altfel pot fi un factor de respingere si stress!

| Damian a răspuns:

Incearca, când o bagi sa te si freci cu abdomenul de clitorisul ei, da usor, la fiecare miscare o sa şi geama daca o faci cum trebuie, sau poti incerca un sex oral

| danielagoldica a răspuns:

Cel mai tare o exciti daca ii masezi clitorisul cu limba!

| pacalici a răspuns:

Daca vrei u.Baga capul la maimuta si a-mi spui pe urma.

| bibiric a răspuns:

Invata u singur