| eye200 a întrebat:

Cine stie echipe bune la naruto arena? va rog sa imi ziceti imi trebuie pentru ladder scuze pentru categorie da aici se raspunde cel mai mult si dau si fundita

5 răspunsuri:
| wizopo a răspuns:

Nu stiu

| xXShadowHunterXx a răspuns:

Eu zic ca cea mai buna echipa(pentru incepatori care nu au caractere deblocate)este:Rock lee, Zaku Abumi, Gaara...dai funda?happy

| Flav1us27 a răspuns (pentru xXShadowHunterXx):

Iar pentru cei care au caractere deblocate, care ar fi?

| Blablablaaaablaaaaa a răspuns:

Deci daca vrei sa te faci chuunin uite cea mai buna formatie:Kakashi, Neji, Sasuke sau Naruto (S). Shikamaru, Temari, Kankarou. Daca mai ai nevoie imi zici.

| legendacoco a răspuns:

Incearca Zaku Temari si jirubou am facut +6 cu echipa asta.