| Cher22 a întrebat:

Cine stie obiceiuri/tarditi dintr-o anumita tara? Trebuie sa fie o tara din UE (Uniunea Europeana ) si sa fie obiceiuri populare de ex. un dans, nu obiceiuri de craciun sau de revelion. plss raspuns URGENT! funda si fundita vot si voturii.
[scuze categoria]

3 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Pai de exemplu in spania este o sarbatoare san isidro unde este un concurs organizat d primarie.deasupra unui rau s pune o sfoara, daca treci primesti un jamon, daca nu cazi...in apa big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Cher22 explică:

Inafara de Romania straight face