| AAA_9834 a întrebat:

Cine stie un mod usor de invatat italiana?( niste etape, fraze, etc.big grin) un mod anume de invatat ca nu stiu si ce ar trebui sa fac ca nu ma pot concentra deloc(stau aproape toata ziua in casabig grin) msss dau funda scuze de categorie

Răspuns Câştigător
| lariistyles69 a răspuns:

Buna stiu eu site-ul ideal. Salvezi programul contine lectii interactive lectii audio gramatica tot ce iti doresti... poti invata ce limba vrei, chiar sa-ti faci si o pagina web.astept funda sper ca te-am ajutat poftim site-ul.http://www.marplo.net

1 răspuns:
| 100SweetSmile4you a răspuns:

Http://www.internetpolyglot.com/romanian/lessons-it-ro
Acest site m-a ajutat pe mine cel mai mult! Are multe lectii si pentru fiecare mai multe tipuri de teste. Daca vrei, poti bifa lectiile invatate pana acum si sa ai teste cu exercitii din toate testele bifate. Sper sa te ajute si pe tine! Succes! :)