| Dek a întrebat:

Cine sufera din dragoste si dee ce eu sufar de acum cateva orecryingcryingdeoarece m-am desp de iubitacryingcryingcrying!

Răspuns Câştigător
| xToxicObsession a răspuns:

Prezent!hee hee Eu sufar. Dar nu e vorba ca m-am despartit. E o poveste lunga. Nici o zi nu mi'ar fi de ajuns sa iti povestesc. Dar nu conteaza. Cat despre fosta iubita. daca inca o mai iubesti. adica nah laughing Incearca s-o convingi sa va impacati happy Daca vei spune din inima va intelege ca o iubesti :d Bafta.

5 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

Si eu sufar din dragoste pentru ca prietenul meu m-a inselatstraight faceasta nu o sa eu port ierta niciodataoh go on.Despre prietena ta, dac o iubesti si ti la ea ai putea sa vorbesti cu ea sa va impacati si sa schimbati ceva daca credeti ca numai merge. Daca unul dintre voi a gresit ar trebui analizata situatia sa vedeti ce este de facut, pentru ca daca este o greseala mica puteti trece peste.Lupta si impaca-te cu prietena ta daca o iubesti in continuare, nu lasa nimic sa iti strice relatia.Bafta

| Dek explică:

Bn dar faza e ca inainte sa se desparta de mine mi-a spus ca merge acas si noah ma saruta si cand intru cu prietenii la biliard o vad la o masa cu amicele ei! iar dupa ceva timp imi trimite mesaj ca vrea sa ne despartim da sa ramanem prietenihappy

| ruginiz a răspuns:

Trist. fa o laba

| Tormentor a răspuns:

Poi poate nu a fost persoana potrivita asta e mergi mai departe multa baftabig grin

| IrinnaX_1867 a răspuns:

Mda... Si eu sufar! Dar nu m-am despartit.Pentru mine relatzia asta e un calvar fata de ce a fost inainte...aflu chestii pe care nu le puteam imagina,cum ca zisa mea,,ubyre'' pleaca de la scoala si ii zice una ca ea vrea sa fie cu el si el ii raspunde cum ca,, vorbim maine'' sau chestii de genu! Daca u chiar tii la ea, ea la tine. totu' va veni de la sine! daca u ii spui totu' din suflet va intelege!winking