| RAY a întrebat:

Cine trebuie sa isi exprime sentimentele prima oara? Mie mi se pare firesc ca fata sa spună, mai ales când vb cu ea 2 ani zilnic, m-am enervat ca nu si-a exprimat sentimentele niciodată, apoi aflând ca nici amici nu eram

19 răspunsuri:
| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Nu cred ca trebuie sa o faca neaparat unul sau altul! Cum se nimereste! Si eu am vorbit cu fostul crush 1 an jumate si ea voia sa fim doar amici sad! I-am dat block dupa aia, s-a intamplat acum 2 saptamani! Inca imi e dor de ea sad! A fost primul crush serios!

| RAY explică (pentru FilosofulDepresiv2022):

Tu nu ai realizat ca nu ești de ea, uite mossoti e un om rațional, el știe când e una de nasul lui, trebuie sa fii rațional la figura noastră nu vom f niciodată cv free only for money, nici eu numai vb cu fete online ele vor doar cățeluși de care sa profite atât, le place sa fie viclene, vipere sa se foloseasca ca un tampon apoi te arunca la gunoi, daca te place vezi asta, iți da mesaje, va vedeți real, te săruta, are un viitor cu tine, lasă online ca e plin de pers care nu vor nimic daca știau nu stăteau pe net, vei da mereu doar de profitoare.

Si noi suntem porci vrem sex gratis si jucam teatru ca suntem băieți buni, deși si noi suntem ca ele, credem ca o sa facem sex daca suntem cățeluși, dar nu merge asta, in concluzie, nu am ce sa spun, natura umana, ipocriți

| Cheo0S a răspuns:

Ce trist.2 ani laughing
Patesti. Pai o fata iti spune din primele saptamani daca doreste o relatie cu tine, te invita la cafea sau sa iesiti/ chiar se da la tine.

Aia vorbea cu tine numai asa.

| RAY explică (pentru Cheo0S):

Asta e de acum 15 ani

| Goddessss a răspuns (pentru Cheo0S):

Nu i tocmai adevărat, altele sunt asa de timide ca așteapta băiatul

| Cheo0S a răspuns (pentru Goddessss):

Probabil ai dreptate.
Si eu credeam ca sunt unele timide dar probabil le inspaimantam si nu stiau cum sa scape de mine laughing

| Goddessss a răspuns (pentru Cheo0S):

Nu știu.
când o fata e timida si te place, clar nu poate spune ceva sau sa ti scrie dar îți trage multe priviri.
in cazul ăsta vorbești tu cu ea

| RAY explică (pentru Goddessss):

Atunci numai vb cu el,băiatul așteaptă ceva, relație, iubire, ceva, iar noi suntem pshiologi voștri

| RAY explică (pentru Cheo0S):

Iubirea vine pe parcurs

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns (pentru Cheo0S):

Chiar daca te invita, poate sa vrea doar prietenie! Am patit eu!

| gogugogugogu a răspuns:

Nu este o regula, faptele vorbesc iar cuvintele completeaza cand linistea permite.

| RobertVasileAlexandrescu a răspuns:

Prefer laptele praf

| tigaie67 a răspuns:

Eu cand m-am indragostit de iubitul meu i-am dat o palma la buci si el mi-a reprosat-o dandu-mi la bilute. A fost destul de dureros dar a meritat!

| Goddessss a răspuns (pentru tigaie67):

Ce drăguț

| CoșmarulTau777 a răspuns:

Comportament de abuzator, in loc sa îți vezi de alte tale arunci cu același rahat
Măcar fii onest și trece bunele tale maniere de om scos din jungla
Daca ar fi să fac la fel, ți-ai luat hate de 5 ori mai mult happy
Oare chiar nimic mai bun de făcut decât să faci o altfel de mizerie?

| RAY explică (pentru CoșmarulTau777):

Nu e adevarat

| CoșmarulTau777 a răspuns (pentru RAY):

In proporție de 80% este adevărat

| RAY explică (pentru CoșmarulTau777):

M-am enervat ca nu ți-a exprimat sentimentele niciodată

a fost momentul când te am bârfit lui drimmero ca apoi sa știe toată lumea, de nervi izbucneam in jigniri, înjurături nu neg asta, am si spus aici ca am vrut răzbunare cu gândul ca ești ca Mădălina, nu ma dau victima, frustrarea te duce la nebunie, statul pe net ma schimbat doar in rau

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

"a fost momentul când te am bârfit lui drimmero ca apoi sa știe toată lumea," Habar n-am de ce vorbesti/