| SenZoru a întrebat:

Cine vrea sa "organizam" un chat, o palavrageala cand avem cu totii ceva la bord. dar doar cei care au ceva la bord sa ia parte la chat. cine vrea, mana sus!) sa vedeti atunci ce vin ideile si imaginatiile.

Răspuns Câştigător
| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Dap eu sunt de acord asa putem sa ne cunoastem mai bine fara a pune intrebari stupide pe sitehappyhappyhappy:*:*:*

6 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Asta inseamna sa fie chat-ul deschis non-stop pentru mine laughing

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Tot situl asta e un chat!

| hashe86 a răspuns:

Nu e nevoie neaparat de alcool ca sa vina ideile si sa vem un chat apetisant.
dar de la un pahar de... vorba nu ma dau inlaturi!
ma tii la curent cand sa mi fac provizii de bautura! si ce se va servi!winking

| alexdop21 a răspuns:

Pai daca am ceva la bord numai de chat nu mai stau iti dai seama! Adica bmw-u nu ma fac decat cand sunt cu prieteni si nu pot pe aia se ii las deoparte si sa intru pe chat sa va spun ca sunt cui! Mai bine ne intalnim si bem o bere ceva si vb acolo!

| Moneyandfame a răspuns:

Ceva la bord adica alcool sau linii frumos aranjate pe oglinda?

Răspuns utilizator avertizat