| starnet026575787 a întrebat:

Salutare, eu si cu un prieten de al meu vrem sa organizam un festival,eveniment pentru tineret, as vrea ca sa ma ajutati cu ideii, despre ce poate fi festivalul/evenimentul, ca sa atraga citi mai multi tinrei, eu astept ideile voastre

1 răspuns:
| albonifiras06 a răspuns:

Poate sa fie despre muzica electronica, ca sa atraga cati mai multi tineri, trebuie sa atragi cati mai multi artisti cunoscuti. Fa niste concursuri, gen: La sfarsit se va face o tragere la sorti pentru un... Playstation 4 sau ceva, nu stiu. Atrage cat mai multi sponsori, si pune-i sa face tarabe, ca la Untold: taraba Ursus, taraba Winston, taraba Coca-Cola si alte minuni. Fa cat mai multa reclama, ocupa-te cat mai mult de profilurile tale pe retele de socializare, teoretic, fa o copie de Untold. big grin Bun, nici chiar copie, dar,, inspira-te" excesiv din succesul lor. Bafta!winking