| briana a întrebat:

Cineva crede ca sunto pitipoanca si nu-s cum sa i demonstrez contrariul pentru ca eu nu sunt asa. Nu mi sa mai intamplat asa ceva pana ac ma simt foarte prost. Ni imi vine sa cred nu-s de unde a scos chestia asta mai ales ca ma cunoaste suntem vecini ca sa zic asa. El imi spune ca s cuminte dar eu am senzatia ca el ma minte si nu care e rostul. Dar nu-s cum sa i demonstrez ca ma intelege gresit. Ceva idei?

2 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Pai nu e de bine sa fii pitipoanca? Toate fetele isi doresc asta, doar putine reusesc.

| Trinitas a răspuns:

Pai daca nu porti fuste de-o palma, ruj roz fosforescent, unghiile de juma' de metru, tocuri de 15, animal print, machiaj in exces si nu asculti manele n-are de ce sa-ti spuna asa.
Daca da atunci are dreptate.
Incearca sa pui mana pe o carte, ca nu omoara.