| anonim_4396 a întrebat:

Cineva disponibil sa discute cu mine pe messenger?
Fata de care imi place a spus ca vrea sa fim doar prieteni, insa totusi vrea sa ne intalnim de cateva ori pe saptamana. Eu sincer vreau sa ma intalnesc cu ea, dar cred ca mai am o sansa de a fi mai mult decat prieten.
Lasati id-urile pe privat va rog. (cine vrea)
Vreau doar niste sfaturi in legatura cu asta: ce sa fac, ce sa ii spun cand ne intalnim, o pot convinge cumva?
Multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| Zizzou a răspuns:

Lasa-mi id si o sa te contactez daca e cazul.
Despre acest caz, poate aveti nevoie de mai mult timp, sa mai vorbiti despre voi, sa va cunoasteti mai bine si sa puteti sa vorbiti liber despre [aproape] orice.
Dupa ce ai ajuns sa te cunosti mai bine cu ea, si sa fiti imi apropiati ai putea sa incerci iarasi

| h3r a răspuns:

Hmm... nu stiu daca mai ai vreo sansa.
Te-a tot amanat, nu vrea nimic cu tine insa vrea sa va intalniti. De ce se joaca asa? Stie ca tu suferi din cauza asta...
In functie de raspunsuriile mele, o sa-ti dai seama daca vrei sa discutam sau sa-mi ceri anumite sfaturi.

Take care, daca vrei lasa-mi id-ul tau in privat!

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Oreo.pikapika_beetlejuice stiu ca e ciudat id-ul dar...