| badearazvan a întrebat:

Salut vreau si eu cateva sfaturi. Am stat cu o fata (a fost iubita mea) timp de o seara si eu am spus niste vorbe inainte sa stiu ca am vreo sansa cu ea si a doua zi, cineva i-a spus ce am vb eu de ea si a mai bagat si minciuni apoi mi-a zis ca vrea sa fim doar prieteni, eu am zis ok nu prea am vrut sa ii arat ca sufar, si nu am intrebat-o dc vrea sa ne despartim nu am mai luat nici o legatura cu ea de 5 zile apoi, aseara pe la 12 noaptea m-a intrebat, chiar trebuia sa spui ce s-a intamplat intre noi in acea seara ( eu i-am spus unui prieten si el a intrebat-o), acum eu o vreau inapoi dar ea zice ca s-a despartit de mine ca am zis ca vreau sa fiu cu ea decat pana incepe socala, cum am zis am spus chestia asta pana sa cred ca am vreo sansa la ea, si zice ca acum pentru ea nu mai conteaza nimic (ma refer ce simtea pentru mine), eu vreau sa ne inpacam dar nu stiu daca mai vrea ea vreau cateva sfaturi cum sa ne inpacam
Multumesc ca ati citit apropo ne-am desparit de 7 zile cam asa

Răspuns Câştigător
| SweetAl3x a răspuns:

Trebuie sa ii explici ce simti si ca ce ai spus, ai spus-o na, la orgoliu, cum fac toti baietii astia de varsta voastra + ca iti pare rau si ca vrei ceva mai serios.
Nu va mai feriti sa spuneti ce simtiti si sa va cereti scuze ca nu e deloc anormal sau rusinos, ba din contra, e ceva de bun simt!

1 răspuns:
| badearazvan explică:

I-am cerut scuze dar ea zice ca nu mai conteaza, eu cred ca minte dar mai incerc