| HinataNeji a întrebat:

Cite acte sexuale ii trebuiesc unui baiat de 17 ani pe luna?
si cit timp poate tine cel mult un baiet fara sex? (baiatul nu e vergin de la 13 ani)

Răspuns Câştigător
| ionutss a răspuns:

Asta nu e o stiinta exactahappy Nu scrie nici unde si nu e o regula. Si poate sta fara pe p perioada nedeterminatahappy nu o sa i se intample nimichappy

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cum adica ii trebuiesc?
organismul uman are nevoie de oxigen, apa si hrana pentru supravietuire nu de sex.

| alexstb a răspuns:

Nu stiu daca e,, vergin,, laughing

| Dariusuu a răspuns:

De când sexul este o necesitate?

Mă simt aşa de curios...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un barbat adevarat se poate abtine de la sex cat vrea el

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu ii trebuie nici un act sexual, poate avea zero, unul sau 60 tot atat de bine, fara sa aiba absolut nici o problema in nici una din situatii.
Un baiat poate sta fara sex exact cat vrea el si cat crede ca merita femeia de langa el, nu exista nici o limita. pana si cel mai prost barbat poate sa isi tina pantalonii pe el fara greutate. Numai cei cu retard mental sever pot fi infranti de pornirile sexuale si sa nu le poata rezista. oamenii normali, chiar mai blegi, mai prostanaci, mai pampalai, pot rezista dupa bunul plac.

| J0ker1999 a răspuns:

Parca zici ca ii trebuie sex cum ii trebuie si apalaughing

| Maxim96 a răspuns:

Nu e neaparat sa aiba acte sexuale

| OnuOnulică a răspuns:

Un baiat/barbat poate sa stea si toata viata fara sex.